Tony Nguyen avatar

Tony Nguyen

@nguyentony_

768Total
2KLast 30d
16Last 30d
13Last 30d
Last 30 days
34Avg. Reach
Daily Reach
135.71%
Top Engagement To ViewsAvg: 37.15%
5
Top SavedSave rate: 4.07%
4
Top SentSend rate: 0.15%
98
PostNov 25, 09:29
135.71%
133
1
1.02%
0
0%

Almost a month without seeing the sun Still quite nice though 🇩🇰

123
PostDec 12, 13:49
130.08%
160
5
4.07%
0
0%
101
PostNov 11, 11:37
117.82%
119
3
2.97%
0
0%

Trochu tý zeleně 🇻🇳 #vietnam #nature #travel

97
PostJan 31, 14:32
110.31%
107
1
1.03%
0
0%

Výlet! Po dlouhý době. 🚄

136
PostMay 02, 09:29
92.65%
126
1
0.74%
0
0%

2 měsíce v novým hoodu

168
PostMar 26, 17:41
63.69%
107
0
0%
0
0%

Tohle byl #Lisabon 🇵🇹

174
PostMay 11, 18:58
59.77%
104
1
0.57%
0
0%

Místy krásný, celkově spíš bizarní, ale na gastro a drinky rozhodně dobrý město. A Arctic Monkeys na Szigetu samozřejmě top ✌️ #budapest #sziget #arcticmonkeys

194
PostAug 18, 18:58
45.88%
89
2
1.03%
0
0%

It’s hard to believe I climbed here all by myself. Because I didn’t. I used a cable car. 🚠

268
PostJul 25, 14:35
44.78%
120
0
0%
0
0%

Summer came to the hood #prague #shotoniphone

191
PostMay 28, 15:40
43.46%
83
0
0%
0
0%

#worktrip 🌱

220
PostJun 07, 19:20
41.82%
92
1
0.45%
0
0%

Celý to vloni začlo tím, že jsem chtěl k gymu přidat nějaký kardio. A je z toho krásně užitý léto! 🏊‍♂️🚴‍♂️🏃‍♂️ 1. Hostěnický triatlon | sprint 2. Road Classics Klínovec 3. 5150 Hradec Králové | olympic distance

2.8K
PostAug 21, 05:50
4.69%
131
0
0%
0
0%

IRONMAN 70.3 ERKNER (🏊‍♂️ 1,9 km | 🚴‍♂️ 90 km | 🏃‍♂️ 21,1 km) Často jsem měl letos pocit, že se nedokážu stoprocentně zmáčknout – tady jsem ale nechal všechno. 🫡 Déšť a zima mi úplně nedovolily si to fakt užít, ale mám radost z celkovýho času 5:19:09! @ironman_germany

2.9K
PostSep 17, 05:16
4.41%
127
0
0%
0
0%

Alpský výhledy užitý ze sedla, v běžeckých botách i s plavkama 🇦🇹

2.3K
PostJul 10, 11:05
4.36%
102
0
0%
0
0%

Co mi v roce 2025 udělalo radost: - že pořád něco zvednu 😀 - mých 28 kytek - happiness manažeři v kanclu 🐕 - ježdění na Mallorce - chill na Mallorce - 🤵‍♂️👰‍♀️ - Dua Lipa 🤯 - Kendrick Lamar 🔥 - Wales with the boys - tohle úžasný kolo 🫶 - objevování dobrýho jídla - pěkný výstavy - výlet do tepla, když tady byla zima - průzračný moře - DIY projekty doma 👨‍🔧 - @nomilesnosmiles 🕺 Díky!

2.5K
PostDec 31, 14:07
3.63%
91
0
0%
1
0.04%

CZECHMAN 2025 (🏊‍♂️ 1,9 km | 🚴‍♂️ 90 km | 🏃‍♂️21 km) Někdy mě štve, že se nezlepšuju tak rychle, jak bych chtěl. Tyhle momenty ale dávají celýmu tomu procesu smysl. 🙂 Všechno do sebe hezky zapadlo, od začátku jsem si závod fakt užíval a v cíli jsem byl za 5:32:52. 🫶 Už se těším na další! @czechmantriatlon #czechman #triathlon

3.7K
PostJun 11, 05:54
3.54%
131
0
0%
2
0.05%

Sicílie – krásná, ale místy zchátralá architektura. Živý a chaotický ulice. Průzračná mořská voda, všudypřítomný hory. Dobrý jídlo, špatný kafe. 😀 Ale hlavně příjemný teplo ☀️

2.0K
PostNov 01, 11:36
3.19%
63
0
0%
0
0%

Mallorca, season 2. 🇪🇸 540 km najeto a 6 900 m nastoupáno během pěti dní s trochou běhání a plavání k tomu – nohy vypráskaný, ale bylo to zase krásný a těším se už na příště 🫶

2.7K
PostApr 18, 13:58
3.15%
86
0
0%
4
0.15%

Ohřát se, pokochat se architektonickou krásou města, zkontrolovat kavárny a zaběhnout si půlmaraton. 🇪🇸 Valencie byla velmi fajn!

2.6K
PostOct 26, 19:34
2.78%
71
1
0.04%
1
0.04%

📸 @janhlavacek__ & @fmlch for @footshop. Trochu jiný outfity, než mám v šatníku, ale byla sranda ✌️

3.3K
PostMay 18, 17:53
2.62%
86
0
0%
2
0.06%

Jet se před Vánoci ohřát do Malagy byl dobrej nápad 🇪🇸

2.4K
PostDec 17, 19:38
2.55%
61
0
0%
0
0%

A few days in nature with the boys 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🌧️

3.2K
PostJul 25, 16:44
2.54%
81
0
0%
0
0%

Mallorca, I’ll be back 🫶 📷 @vasek_baca

4.4K
PostApr 12, 14:25
2.37%
103
0
0%
3
0.07%

Poslední spam z Mallorcy. Možná. 1) Výhledy. Hlavní důvod, proč je stoupání tady o dost radostnější než v Praze. 2) Gastromapa Tonyho Nguyena. Připravovali mě na to, že kavárny tu nejsou žádná paráda, ale většinou jsem byl spoko! 3) Kromě bzučení kol nebo hukotu ostrovního větru tu často uslyšíte cinkání zvonků všudypřítomných oveček. Cute! 🐑 4) Už jsem říkal, že výhledy jsou úplně top? Zde 14km stoupání na Puig Major. Uteklo to jak nic. 5) „Hej Sabi, stoupni si na tenhle schod, ať tě vyfotím.“ 6) Cap de Formentor a letadlo, který zrovna nacvičovalo zásahy proti požárům. Jak to vím? Pilot mi napsal do DM. 👀 7) Občas jsme odbočili jinak, než jsme měli. Často to vedlo k moc pěkným pohledům. 8) Vašek, který je většinou spíš za foťákem než před ním. 📸 9) Klid. Dlouhou dobu jsem si takhle mentálně neodpočinul. Ten týden ježdění, jezení a srandy mě bude nabíjet ještě dlouho. 🫶

3.2K
PostApr 16, 14:15
1.57%
51
0
0%
0
0%

this life 👌

3.4K
PostJun 05, 09:02
1.41%
48
0
0%
0
0%